UfoCinema

W ramach biletu wstępu na salę zabaw, w sobotnie i niedzielne poranki i popołudnia, oferujemy regularne projekcje filmowe dla dzieci w różnym wieku. O godz 10.15 do 11.00 i 16.15 do 17.00 wyświetlamy bajki krótkometrażowe przeznaczone dla 2-3latków. Następnie o godz 11.15 do 12.45  filmy/bajki długometrażowe przeznaczone dla nieco starszej grupy wiekowej i będą to filmy znane z ekranów kinowych, produkcji Disney, Pixar, Dreamworks itp. Opcja UfoCinema to połączenie przyjemnego z pożytecznym – podczas gdy dzieci śledzą przygody swoich ulubieńców, rodzice mogą spokojnie cieszyć się kawą i przeglądać prasę w UfoCafe lub korzystać z internetu.

Istnieje także możliwość pozostawienia dziecka (w przechowalni), na czas seansu i zabaw, pod opieką pracowników sali zabaw po uprzednim wypełnieniu odpowiedniego formularza.

Dla szkół i przedszkoli proponujemy indywidualne projekcje kinowe i możliwość uzgodnienia repertuaru według potrzeb (info w grupy zorg. w menu), oraz prywatne projekcje z dowolnym repertuarem i warunkami do uzgodnienia. Więcej informacji można uzyskać na miejscu, telefonicznie lub drogą mailową dodając się do newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *