Regulamin rezerwacji

 1. Minimalna ilość dzieci przy rezerwacji sali wynosi 6. Zadatek rezerwacyjny wynosi 150zł. Dany zadatek jest odejmowany od finalnego rachunku po skończonej imprezie. Dopuszczamy dokonywanie rezerwacji z mniejszą ilością dzieci niż 6, przy pokryciu przez klienta brakującej różnicy do min. kwoty zadatku.
 2. Imprezy urodzinowe organizujemy wyłącznie dla dziecka nie przekraczającego wieku 14 lat.
 3. Dokonana rezerwacja bez wpływu zadatku na minimum 14 dni przed datą imprezy może być automatycznie anulowana.
 4. Zadatek można wpłacać na miejscu w sali zabaw lub przelewem na konto wpisując w tytule przelewu: zadatek na urodziny, imię, nazwisko, data i godz. rezerwacji.

mBank 78 1140 2004 0000 3002 7612 0905 UFOLANDIA Dawid Gawroński

w przypadku URODZIN TEMATYCZNYCH zadatek należy należy wpłacić na konto:

mBank 53 1140 2004 0000 3902 7658 4089 – AKADEMIA UFO Agnieszka Gawrońska

 1. W przypadku odwołania imprezy z przyczyn leżących po stronie klienta, sala zabaw otrzymany zadatek zwraca (w ciągu 7 dni) w całości, jeśli rezygnacja zostanie zgłoszona na minimum 7 dni przed datą imprezy, na którą rezerwacja została dokonana. W sytuacji niedotrzymania w/w terminu zgłoszenia rezygnacji z rezerwacji sali, klientowi nie przysługuje zwrot danego zadatku.
 2. W przypadku odwołania imprezy z przyczyn leżących po stronie sali zabaw, organizator czyli UfoLandia, zobowiązuje się oddać klientowi otrzymany zadatek w podwójnej wysokości w ciągu 7 dni, licząc od daty na którą dokonana została rezerwacja.
 3. Sala zabaw dysponuje dwoma dużymi pomieszczeniami urządzonymi w jednakowym stylu o ogólnej powierzchni 65 m2, które są dzielone parawanami w zależności od ilości uczestników poszczególnych imprez na 3 lub 4 mniejsze. Taki system umożliwia zorganizowanie jednej dużej imprezy w jednej sali na ponad 30 dzieci lub kilku mniejszych.
 4. Organizator UfoLandia zapewnia klientom salę, a w niej przygotowany i nakryty stół wraz z odpowiednią ilością siedzisk. Jednocześnie sala zabaw zastrzega sobie prawo, w razie konieczności, do zmiany ułożenia i ustawienia imprez w salach tak, aby jak najkorzystniej dla klientów wydzielić przestrzeń.
 5. W weekendy (sob. i ndz.) rezerwacje na imprezy można robić jedynie w jednej z trzech możliwych opcji czasowych godz. 11.00, 14.00 oraz 17.00.
 6. Po dokonaniu rezerwacji można zwiększyć liczbę uczestników pod warunkiem, że organizator nie dokonał innych rezerwacji w tym czasie. Mniejsza liczba uczestników niż zadeklarowana w rezerwacji skutkuje jedynie opłaceniem uczestników, którzy fizycznie się na niej pojawili bez dodatkowych kosztów ze strony klienta z zachowaniem jednak min. ilości uczestników czyli 6 osób.
 7. W sytuacji gdy liczba opiekunów/rodziców dwukrotnie przewyższa liczbę dzieci, dorośli zobowiązani są do zakupu kawy, herbaty bądź gorącej czekolad w barze Ufolandii.
 8. W przypadku urodzin tematycznych w urodzinach nie uczestniczą rodzice – dzieci zostają pod opieką animatora, a rodzice mogą spędzić ten czas w naszej kawiarni. Każde urodziny są przygotowywane indywidualnie dla każdej grupy. Wszelkie szczegóły są omawiane przed imprezą z animatorem.
 9. TELEFONICZNE UZGADNIANIE TERMINU REZERWACJI URODZIN ORAZ WSZELKICH IMPREZ ORGANIZOWANYCH PRZEZ SALĘ ZABAW UFOLANDIA ORAZ AKADEMIĘ UFO JEST TOŻSAME ZE ZGODĄ NA UDZIELENIE I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB REALIZACJI USŁUGI SALI ZABAW UFOLANDIA ORAZ AKADEMII UFO.
 10. Rezerwacja urodzin i wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu rezerwacji urodzin oraz regulaminu Sali zabaw Ufolandia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *